Sistem

Sistem, kurulduğu 1981 yılından bu yana, taahhüt sektöründe çoğunlukla endüstriyel tesisler ve altyapı inşaatlarında olmak üzere çeşitli projelerde faaliyet göstermektedir. Her iki alanda da kalite ve hızı hedefleyerek, bugüne kadar tüm taahhütlerini başarıyla yerine getirmiştir.

Şirketimiz 1981 yılından bu yana ana faaliyet alanları olan inşaat işleri ve endüstriyel tesisler bünyesinde; baraj, bina, alt yapı, sulama sistemleri, yol ve su odaklı sanayii tesisleri inşaatlarında uzmanlaşmış ve birçok öenmli projeye imza atmıştır.

Şirketimiz gerek inşaat işleri bünyesi içerisinde ihtiyaç duyduğu gerekse endüstriyel tesislerin parçası olan çelik yapı imalatları, elektromekanik tesisler proje bazlı kalıp sistemleri; şirketin 2000 m² kapalı alana sahip fabrikasında dizayn aşamasından imalat aşamasına kadar tasarlanıp üretilmektedir.

Firmamız bugüne kadar üstlendiği bütün taahhüt ve hizmetlerini kalite ve hızdan ödün vermeden yerine getirmiştir. Bundan aldığı özgüven ve heyecan ile kendisini uluslararası markette daha fazla göstermek amacıyla Kazakistan Bölge ofisini açmayı planlamaktadır.